آیا کارفرما ملزم به انجام معاینات ادواری سالیانه می باشد؟

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. سوالات متداول
  4. chevron_right
  5. آیا کارفرما ملزم به انجام معاینات ادواری سالیانه می باشد؟

بله . مطابق با ماده ۹۲ قانون کار

فهرست